Bawilandia bawialnia Sosnowiec – Bawilandia Kielce – jakie atrakcje czekają na dzieci ?

Misie, klocki, a może gra w piłkę? Dzieci kochają zabawki i uwielbiają bawić się oraz przebywać w miejscach pełnych kolorowych zabawek. Ale nie tylko zabawki stanowią rozrywkę dla dziecka. Formą zabawy może być ruch i to ruch w różnej postaci gier i zabaw z innymi dziećmi i z wykorzystaniem pewnych określonych przyrządów. Świat dziecka musi być kolorowy, zmienny i tym samym atrakcyjny i pozbawiony nudy. O tym doskonale wiedzą w takich miejscach, jak Bawilandia Sosnowiec czy Bawilandia Kielce. Jakie atrakcje czekają tam na dzieci?

Bawilanda bawialnia Sosnowiec  – Bawiladnia bawialnia Kielce to miejsca pełne zabawy

Place zabaw nie zawsze są dostępne dla dzieci. Gdy jest zła pogoda – zimno i pada deszcz, a zabawa na świeżym powietrzu nie jest wskazana, wtedy można udać się na przykład do parku trampolin. Jest to miejsce, które uwielbia każde dziecko, ponieważ tutaj bezpiecznie i do woli może się wyszaleć skacząc, poskakując i biegając. Taka szalona zabawa na trampolinach rekreacyjnych i sportowych zawsze odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Tu odbywają się zabawne walki gladiatorów, a także jest możliwość sprawdzenia się na ściance wspinaczkowej. W parku z trampolinami można też z powodzeniem zorganizować dziecku imprezę urodzinową, która będzie oryginalna i niezapomniana. Żłobek Gdańsk Wrzeszcz ma różne imiona. Skakanie na trampolinach to jednak z atrakcji, która czeka na dzieci. Rodzice mogą też swoje pociechy zostawić w specjalnym klubie dla dzieci, który organizuje na przykład dyskoteki dla najmłodszych. Czy nie jest to urocze?

bawialnia sosnowiec
bawialnia sosnowiec

Dmuchana zabawa na świeżym powietrzu – bawilandia bawialnia Sosnowiec

Bawilandia bawialnia Sosnowiec to nic innego jak świat zabawy dla najmłodszych. Taki świat to bezpieczne dmuchane place zabaw ustawiane na świeżym powietrzu. Dzieci uwielbiają i chętnie korzystają z dmuchanych zjeżdżalni, zamków do skakania czy dmuchanych, miękkich i wygodnych torów przeszkód. Bawilandia może przyjechać do dziecka, do domu, do ogrodu, a może też pojawić się na zorganizowanej zabawie przez dorosłych.

Laserowy paintball w Bawiladnii w Kielcach

Nowością jest niesamowita rozrywka w typie paintballowym. Bawilandia Kielce postawiła na nowoczesny paintball laserowy. Co to jest takiego? W tradycyjny paintballu gracze najczęściej korzystają z pistoletów paintballowych i karabinków. Przedmioty odwzorowują swoją konstrukcją broń palną, choć strzela się z kul wypełnionych kolorową farbą. Paintball cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Prowadzone rozgrywki taktyczne dostarczają dużych emocji. Wymagają zdolności intelektualnych, strategicznych i fizycznych, a także precyzji. Są także organizowane w wielu ciekawych i oryginalnych miejscach oraz sceneriach. Ale jest to zabawa dla dorosłych. Chociaż kule nie są prawdziwe, to jednak potrafią nabić niezłego siniaka. By z paintballa mogły korzystać dzieci wymyślono grę z użyciem laserów. Gra w paintball laserowy polega dokładnie na tych samych zasadach co paintball tradycyjny. Jednak zamiast kulek wypełnionych farbą, jest laser. Używane są pistolety laserowe i kamizelki wyposażone w czujniki. Dzięki temu, rozgrywki odbywają się bez bólu i siniaków i są bezpieczne dla dzieci.

To tylko kilka przykładów, a Bawilandia ma mnóstwo pomysłów, które chętnie realizuje, by maluchy mogły się bezpiecznie wyszaleć.